Prodej výjimečného areálu Orlí hnízdo, Zlín – Kudlov
Hledáte opravdu výjimečnou nemovitost na exkluzivním klidném místě s nádherným výhledem?

Nabízíme Vám na základě výhradního zastoupení komerční objekt Orlí hnízdo v Kudlově, pět minut jižně od centra Zlína.

Objekt se nachází poblíž hlavní silnice ze Zlína do Březůvek, jedná se o velmi atraktivní místo – polosamota u lesa s výhledem na Kudlov a Zlín s vlastní příjezdovou cestou a velkým parkovištěm. Díky umístění je zajištěno opravdové soukromí, skvělá dostupnost a jedinečný výhled.

Objekt byl dříve využíván jako restaurace s disco klubem pod názvem Orlí hnízdo.

Celková výměra všech pozemků včetně objektů je 9.598 m2. Nemovitost je funkční, nadčasově řešená třípodlažní budova, která se skládá z několika částí – restaurace, disco clubu, 3 tanečních scén z toho jedna s prosklenou podlahou, 3 bary, terária pro zvířata, salonek s vířivkou a asijskou sprchou, prostorná terasa, pro děti dětský koutek, vinný sklep s posezením, 4 pokoje pro personál, 1x VIP apartmán, bytové jednotky 3+1, 2x 1+1 a garsonka. Objekt je napojen na kompletní IS.

Vhodné na modernizaci pro opravdu exkluzivní bydlení, provozování restaurace s barem, wellness centrum s ubytováním, kasino, pivovar, reprezentativní sídlo firmy, sanatoria různého zaměření.

Svou atraktivitou a výjimečností byl tento objekt v minulosti také vyhledáván k natáčení různých filmů, projektů, což je velký potenciál pro využití i v budoucnu.

Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, proto je uvedená hodnota pouze orientační.

Kontaktujte mne ještě dnes a staňte se vlastníkem této jedinečné nemovitosti.Fuente – Source

Prodej výjimečného areálu Orlí hnízdo, Zlín – Kudlov

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Czech Republic y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *