//URBEXING CZECH// Opuštěná továrna na těsnění

Stará, již přes 20 let nefunkční budova v továrním komplexu na výrobu těsnění. Výroba v této budově byla ukončena z důvodu nesplnění statiky pro výrobu.
*Řekl jsem ložiska, ale myslel jsemtěsnění, ovšem i to byla chyba. Budova původně sloužila jako kotelna či teplárna na vytápění celého areálu, který je dodnes plně funkční, kromě této budovy. Provoz v kotelně byl ukončen roku 1998 s přichodem vytápění plynem celého areálu. Od té doby budova stojí a chátrá. Na videu je ještě v dobrém stavu. Dnes již do budovy zatéká skrz všechna patra až dolů a v té největší hale kvůli větru vypadlo celé jedno obrovské okno, které má kovovou konstrukci a měří cca 7×7 metrů. Demolice budovy je již dle vedoucího objektu v plánu, ovšem přesné datum zatím není známo.Fuente – Source

//URBEXING CZECH// Opuštěná továrna na těsnění

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Czech Republic y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *