Opuszczona Latarnia Neist Point Ratujemy Owce! SZKOCJA | Opuszczone miejsca | Podróże UK | Travel UK

Najpiękniejsza opuszczona latarnia morska Neist Point w Szkocji, znajduje się na wyspie Sky! Zapraszamy na film z naszej podróży w to miejsce!

Opuszczone miejsca to coś co definitywnie warto zobaczyć podróżując po Szkocji.
Dzisiaj zahaczymy troszkę o temat Urbex czyli opuszczone miejsca. W tym przypadku jest to latarnia morska Neist Point znajdująca się na wyspie Skye.
Jest to także jedno z tych miejsc, które warto zobaczyć podróżując po Wielkiej Brytanii. Dzięki wspaniałej pogodzie, która towarzyszyła nam przez cały dzień możemy pokazać wam tą wspaniałą część Szkocji z drona!

Wyspa Skye to także idealne miejsce do rozpoczęcia podróży nie tylko po Szkocji ale także Wielkiej Brytanii. Gwarantujemy, nie zawiedziecie się!

Jeśli podobało ci się video i chciałabyś/chciałabyś zobaczyć więcej, subskrybuj nasz kanał! wkrótce nowe filmy! Gorąco Zapraszamy!

#Szkocja #NeistPoint #traveluk #opuszczonemiejsca #abandoned #urbex #scotland

Zapraszamy na :

BLOG –

INSTAGRAM :

FACEBOOK :Fuente – Source

Opuszczona Latarnia Neist Point Ratujemy Owce! SZKOCJA | Opuszczone miejsca | Podróże UK | Travel UK

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en England y etiquetado , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *