Abandoned radiostation in Latvia

Lai gan itkā aizmetinātas durvis un zīmes ka nu jau kadus 2 mēnešus šī ir slēgta un privāta ēka nebaidoties devāmies iekšā, lai gan pirms kāda gada jau te bija izdevies pabūt geocacha meklējumos, šoreiz izstaigājām visas telpas-sākot ar pagrabu un beidzot ar bēniņiem. Lai gan video ir veselas 20 min garš, tajā ir visa ēka un nav nekas noņemts.
Blakus atrodas ūdenstornis un vēl dažas palīgēkas,kurās nav nekas īpašs.

Filmēts ar GoPro 3+silver kurš piestiprinats pie tieva lukturīša ar GoPro handlebar/pool mount.(iesaku tādu veidu-labi ērti un lēti).Fuente – Source

Abandoned radiostation in Latvia

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Latvia y etiquetado , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *