Napadli z nożem i okradli 67-letniego bezdomnego

Napadli z nożem i okradli 67-letniego bezdomnego:

Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów:

PODZIEL SIĘ Trzeba nie mieć żadnych zasad, by dopuścić się takiego czynu. 67-letni bezdomny zgłosił się na policję w Otwocku po tym, jak został pobity i okradziony. Napadli na niego dwaj mężczyźni, bili go, grozili nożem i ostatecznie okradli z pieniędzy. Policja wykazała się w przypadku tego zgłoszenia dużym profesjonalizmem. Tego samego dnia funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastników. Nie mieli większych problemów z namierzeniem sprawców. Jeden z nich – 48-latek był już dobrze znany policjantom z podobnych rozbojów. Drugim napastnikiem był 26-latek również notowany za kradzieże i pobicia. Funkcjonariusze dokonali zatrzymań w ciągu kilku godzin. Pierwszy do policyjnej celi trafił 26-latek zatrzymany przez policjanta operacyjnego i technika kryminalistyki. Kilka godzin później dołączył do niego 48-latek, którego zatrzymali policjanci z prewencji podczas patrolu. Z uwagi na charakter i rodzaj czynów, sprawę przejął prokurator. Sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu dwóch otwocczan. Zatrzymani zostali przewiezieni do zakładu karnego. Za popełnione czyny grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. (policja.pl) Atrakcyjna 22-latka dosiadła się do niego w klubie. Szybko tego pożałował Brutalny napad na 12-letniego chłopca. Bandytów skusiła saszetka Autor: DŁ Zakupy na topie Mieszkasz w małym mieszkaniu? Zobacz to! Ranking tanich i dobrych smartwatchy Ranking najlepszych laptopów do 1500 zł! Waszym zdaniem Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy? Tak Nie Tak Nie Liczba głosów:
#Napadli, #nożem, #okradli, #67, #letniego, #bezdomnego
#napad, #pobicie, #bezdomny, #OtwockFuente – Source

Napadli z nożem i okradli 67-letniego bezdomnego

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Poland y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *