Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat. Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. | Aktualnośc

Cała Polska wciąż żyje potworną tragedią, która miała miejsce w escape roomie w Koszalinie, tymczasem po raz kolejny doszło do przerażającej śmierci dziecka. Media właśnie poinformowały o śmierci 8-letniej Polki, która straciła życie w trakcie niewinnej zabawy. Jej matce tylko cudem udało się przeżyć.

Wszystkie polskie media oraz obywatele żyją w ostatnim czasie potworną tragedią, do której doszło w Koszalinie. Pięć dziewczynek świętowało urodziny jednej z nich w escape roomie. Najbliższe godziny spędzić miały na rozwiązywaniu zagadek, które pozwoliłyby im na wyjście z zamkniętego pokoju.

Niestety podczas zabawy w pomieszczeniu obok wybuchł pożar, który zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Uwięzione dziewczynki nie miały szansy na ucieczkę i ostatecznie niestety zmarły przez zatrucie gazami pożarowymi. Media właśnie poinformowały, że to jednak niejedyne tragiczne zdarzenie w przeciągu ostatnich kilkunastu godzin, w wyniku którego śmierć poniosło niewinne dziecko. Życie straciła także 8-letnia Polka, która wraz z mamą postanowiła wybrać się na sanki.
Tragiczna śmierć kilkuletniej Polki
Wielu z nas uważa, że Włochy to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu, zrelaksowanie się oraz odpoczęcie od codziennych problemów. W okresie zimowym można tam również poszaleć w białym puchu, co wykorzystać chciała 38-letnia kobieta z Polski mieszkająca na Półwyspie Apenińskim wraz ze swoją 8-letnią córką.

Polka chciała pobawić się ze swoją pociechą na zewnątrz oraz sprawić jej radość jazdą na sankach. Nikt nie spodziewał się jednak, że dojdzie do wielkiego nieszczęścia. Podczas jednego ze zjazdów uderzyły w drzewo, czego – jak podaje włoski dziennik La Repubblica – 8-latka z Polski niestety nie przeżyła. Zginęła na miejscu w wyniku bardzo ciężkich obrażeń, jej matkę natomiast przetransportowano do szpitala.
Włochy: przyczyny tragedii nie są jeszcze oficjalnie znane
Całe Włochy są wstrząśnięte tym niecodziennym, tragicznym wypadkiem. Jak podają media, Polka prawdopodobnie przypadkowo wybrała czarny szlak, po którym oficjalnie nie wolno zjeżdżać na sankach. Zakaz ten ogłoszony jest ze względu na liczne drzewa oraz szczególnie trudne warunki.

Jej nieuwaga spowodowana mogła być tym, iż napis obwieszczający zakaz był jedynie w języku niemieckim, a do tego znajdywał się dopiero 100 metrów niżej. Kontrowersje wzbudza wypowiedź Gottfrieda Fauchsbergera, szefa miejscowych ratowników górskich, który stwierdził, iż oznakowanie tras nie budzi zastrzeżeń. Ostatecznie sprawie przyjrzeć się ma lokalna prokuratura, której śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka.
#Nie, #żyje, #dziewczynka, #miała, #tylko8, #Kolejna, #tragedia, #śmierci, #pięciu, #nastolatek
Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat. Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. | AktualnoścFuente – Source

Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat. Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. | Aktualnośc

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Poland y etiquetado , , , , , , , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *