Wandalizm na Urbex'ie

Szczerze nie wiem co napisać…

Akcja miała miejsce kilka dni temu.
Wspólnie z Michałem z Urbex Polska:

Postanowiliśmy zwiedzić jeden z najlepiej zachowanych hoteli w Warszawie.
Już na samym wstępie, przed wejście do budynku, usłyszeliśmy trzaski i młodych ludzi, którzy (jak później widać) dobrze się bawili.

Hotel jest znany społeczności urbex’owej bardzo dobrze.
Jednak nikt nigdy nie podawał jego lokalizacji, właśnie ze względu na świetny stan w jakim się znajduje.
Niestety. Jeden z youtuberów (pozwolę sobie nie robić reklamy tego jegomościa) wprowadził tam grupkę dzieciaków (rozpoznacie je na jego filmie) i nie zastanawiał się nad konsekwencjami. Szkoda.

Apeluję do wszystkich, którzy kochają Urbex, aby nie zabierali z sobą grup zorganizowanych.
Tym bardziej jeśli zwiedzane miejsce nie jest ogólnie znane (czytaj: nie ma go na forgotten.pl) i jest świetnie zachowane.

Podejrzewam, że hotel ten jest już spisany na straty. Informacje o “fajnej miejscówie” poszła w świat. Teraz pozostaje czekać, aż kolejne grupy dzieciaków będą chciały się tam “zabawić”.

Szkoda, że dla młodych ludzi (często, ale nie zawsze), zrobienie sceny dla “podjarki” jest ważniejsze niż obiekt, który zwiedzają. Widać są rzeczy ważne i ważniejsze.Fuente – Source

Wandalizm na Urbex'ie

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Poland y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *