Island Slanica / Island of a birds – NAMESTOVO/ SLOVAKIA





Jedna z ukážok našej práce v krásnej severnej oblasti oravy v meste Námestovo.

Slanicky ostrov sa nachádza v strede orevskej priehrady. Kamenný kostolík je výsledokom barokového umenia z obdobia 18 storočia.
Zachoval sa ako jediná pamiatka z 5-tich osád, ktoré už navždy zmyzli pod vodou. Interier kostolíka zdobia expozícia tradičných ľudových malieb a plastiky.

Druhý ostrov na ktorý sme sa zamerali sa nazýva vtáči ostrov. Patrí medzi chránené oblasti. V súčasnosti je tento ostrov domovom predovšetkým čajok smejivých. Nie je prístupný verejnosti, avšak pozrieť sa naň môžete v našej krátkej ukážke 🙂

Ak sa Vám video páčilo, prosím podporte nás odberom a lajkom tu na YB a na naše pages.






Fuente – Source

Island Slanica / Island of a birds – NAMESTOVO/ SLOVAKIA

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Slovakia y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *