Klub Detskej Nádeje – Vianočné rozdávanie hračiek 2017

Video vyrobila pre KDN: Alžbeta Harry Gavendová (2018)

Vďaka pomoci a darov zo spoločnosti dm drogerie markt Slovensko a jej zamestnancom a aj vďaka Veveričkám a Klokanovi, ako aj vďaka spoločnosti Cetelem Slovensko, vďaka zamestnancov spoločnosti Wüstenrot Slovensko Karadžičova, vďaka p. Dietrich zo spoločnosti Telekom SK, vďaka Majk Spirit, vďaka zamestnancov spoločnosti VGD Slovakia, vďaka zamestnancov spoločnosti Henkel, samozrejme vďaka Dom Quo vadis, ako aj vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do našej zbierky hračiek Daruj hračku – Vianočný dobrý skutok a tiež vďaka všetkým dobrovoľníkom, ktorí dňa 21.12. 2017 spravili deťom Vianočný večer, sme vykúzlili deťom hospitalizovaným v DFNsP Kramáre úsmev na tvári a každé dieťa, ktoré sa v tom čase nachádzalo v nemocnici obdržalo darovanú hračku od Vás. Hračieeek bolo tak veľa, že sa ušlo každému dieťaťu z oddelenia neurológia, II.detská klinika, I. detská klinika, kardiológia, chirurgia časť dievčatá, chirurgia časť chlapci, ortopédia, onkológia, kožné, urológia, ako aj deťom v čakárni na detskej pohotovosti a aj na detskom urgentnom príjme 🙂 *Ď*A*K*U*J*E*M*E*Fuente – Source

Klub Detskej Nádeje – Vianočné rozdávanie hračiek 2017

EN.- Urban exploration is usually about exploring areas away from urban centers, industrial zones, or abandoned areas. But also for ancient ruins and areas impossible to access, everything depends on each explorer.

ES.- La exploración urbana normalmente se trata de la exploración de zonas alejadas de los núcleos urbanos, zonas industriales, o abandonadas. Pero también por ruinas antiguas y zonas imposibles de acceder, todo depende de cada explorador.

Urbexvideos.eu es la exploración urbana llevada a tu pantalla ! Disfruta de todos los videos de Urbex que existen en una misma página web y todo categorizado por zonas !

Saludos exploradores ! 😉

Publicado en Slovakia y etiquetado , , , , , , , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *